رخداد‌ها

حضور مجدد دکتر مرتضوی در ایران
28

شهریور

حضور مجدد دکتر مرتضوی در ایران

حضور مجدد دکتر مرتضوی در ایران دکتر مرتضوی از اواخر مهر ماه در شعبه تهران کلینیک جامع مغز مرتضوی حضور خواهند داشت . بیماران محترمی که نیاز به جراحی‌های پیشرفته مغز و اعصاب دارند، می‌توانند از همین حالا با ارسال مدارک پزشکی خود به شماره واتس‌اپ کلینیک، هماهنگی‌های لازم را جهت تعیین نوبت جراحی انجام دهند . لازم به ذکر است همچون قبل، سایر پزشکان مجموعه نیز در این دوره جهت درمان و جراحی بیماران در خدمت شما هستند .  

بازدید دکتر مرتضوی از شهرک سلامت اصفهان
28

شهریور

بازدید دکتر مرتضوی از شهرک سلامت اصفهان

بازدید دکتر مرتضوی از شهرک سلامت اصفهان دکتر مرتضوی به همراه تنی چند از اعضای کلینیک جامع مغز مرتضوی و به دعوت مدیریت محترم شهرک سلامت اصفها ن جناب آقای صرامی ، هجدهم اردیبهشت ماه سال جاری از این مجموعه بازدید کردند . در این بازدید بخش‌های مختلف این مجموعه توسط جناب آقای صرامی به بازدیدکنندگان معرفی شد. دکتر مرتضوی پس از بازدید از این مجموعه، امکانات شهرک سلامت اصفهان را از انتظارات خود فراتر دانسته و برنامه‌ها و چشم‌اندازهای این مجموعه را به نمونه‌های مشابه معدودی که خارج از ایران با این شرایط وجود دارند نزدیک توصیف کردند. شهرک سلامت اصفهان مجموعه‌ای است که در مساحت ۴۵ هزار مترمربع راه‌اندازی شده تا با پوشش دادن انواع کلینک‌های تخصصی، نه تنها در رفع نیاز ساکنین این شهر و هموطنان ایرانی بکوشد، که شرایطی را جهت جذب توریست پزشکی به ایران ایجاد کند.

کلاس‌های رایگان آموزش دروس مغز و اعصاب توسط دکتر مرتضوی
13

شهریور

کلاس‌های رایگان آموزش دروس مغز و اعصاب توسط دکتر مرتضوی

دکتر مرتضوی،   فوق تخصص جراحی قاعده جمجمه، عروق مغزی و ستون فقرات از آمریکا، رئیس بنیاد ملی قاعده جمجمه در آمریکا، و مدیر و موسس کلینیک جامع مغز مرتضوی در ایران، در راستای ایجاد فرصت آموزش دستیاران و جراحان مغز و اعصاب و دانشجویان علوم پزشکی، به دعوت انجمن علمی دانشجویی جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات، اقدام به برگزاری دوره‌های آنلاین آموزشی کرده‌اند. این جلسات که به صورت رایگان و در بستر اسکای روم برای علاقمندان برگزار می‌شود، هر یکشنبه ساعت ۲۳:۳۰ به وقت ایران تشکیل می‌شود، و علاقمندان می‌توانند در صورت نیاز گواهی حضور در دوره دریافت کنند. علاقمندان جهت اطلاع از شرایط این کلاس‌ها، مشاهده فیلم جلسات پیشین، و دریافت گواهی حضور در دوره می‌توانند به کانال تلگرام انجمن علمی دانشجویی جراحی مغز و اعصاب و ستون فقرات به آدرس Neurosurgery_association مراجعه کنند.

سمینار بازآموزی تازه‌های جراحی قاعده جمجمه و عروق مغز در اصفهان
13

شهریور

سمینار بازآموزی تازه‌های جراحی قاعده جمجمه و عروق مغز در اصفهان

سمینار بازآموزی تازه‌های جراحی قاعده جمجمه و عروق مغز در شانزدهم و هفدهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۱، به دعوت انجمن جراحان مغز و اعصاب ایران شاخه اصفهان در سالن آمفی‌تئاتر بیمارستان میلاد اصفهان برگزار شد. دکتر مرتضوی در بخش اول این سمینار که جمعه شانزدهم اردیبهشت از ۸:۳۰ الی ۱۳ ظهر به طول انجامید، برای جمعی از دستیاران جراحی مغز و اعصاب و پزشکانی که از شهرهای مختلف ایران جهت بازآموزی تازه‌های جراحی قاعده جمجمه و عروق مغز حضور یافته بودند، به بیان تجربیات و دستیافت‌های حرفه‌ای خود پرداختند. در بخش دوم این سمینار که پس از استراحتی کوتاه در بعد از ظهر همان روز ادامه پیدا کرد، دکتر مرتضوی در اتاق عمل بیمارستان میلاد به جراحی توده سرطانی مغز بیمار پرداخته و علاقمندان حاضر در سالن آمفی‌تئاتر بیمارستان میلاد و دانشجویان و پزشکان سایر شهرها از طریق اسکای روم به صورت زنده در سراسر کشور این جراحی حساس را مشاهده کرده و از توضیحات دکتر مرتضوی استفاده کردند. این جراحی که حدود ۶ ساعت به طول انجامید، با خروج کامل تومور از مغز بیمار به پایان رسید و خوشبختانه بیمار در سلامت کامل به سر می‌برند. در ادامه بازآموزی تازه‌های جراحی قاعده جمجمه و عروق مغز به جراحان جوان ایرانی، هفدهم اردیبهشت جراحی دیگری در بیمارستان میلاد اصفهان انجام شد که بیش از ۱۰ ساعت به طول انجامید. جراحی مذکور که پیش از این در ایران نمونه آن انجام نشده بود، شامل نکات فراوانی بود که به جهت اهمیت بالای آن، توسط تعداد بسیاری از رزیدنت‌ها و جراحان مغز و اعصاب به صورت زنده پیگیری می‌شد. لازم به ذکر است که به خاطر اهمیت فراوان سمینار و جراحی‌های جانبی آن، انجمن جراحان مغز و اعصاب ایران شاخه اصفهان به حاضرین در این سمینار گواهی بازآموزی اعطا کرده است.  

همکاری «کلینیک جامع مغز مرتضوی»‌‌ با «بیمارستان آرمان» تهران
13

شهریور

همکاری «کلینیک جامع مغز مرتضوی»‌‌ با «بیمارستان آرمان» تهران

کلینیک جامع مغز مرتضوی در راستای دسترسی بهتر و سریع‌تر بیماران به پزشکان فوق متخصص این مجموعه، و به دعوت مدیریت محترم بیمارستان آرمان تهران، از خرداد ماه ۱۴۰۱ در بخش کلینیک‌های تخصصی این بیمارستان به ویزیت، جراحی و درمان بیماران می‌پردازد. کلیه بیمارانی که جهت تشخیص، جراحی و درمان بیماری‌های مغز، اعصاب و ستون فقرات نیازمند مراجعه به پزشک یا جراح هستند، می‌توانند جهت دریافت نوبت ویزیت در محل بیمارستان آرمان به آدرس تهران، خیابان سئول، نبش ۱۲ متری اول، پلاک ۸۶  از طریق شماره 09918400084 در پیام‌رسان واتس‌اپ با بخش پذیرش آنلاین این کلینیک در ارتباط باشند.

افتتاح «کلینیک جامع مغز مرتضوی» در تهران
12

شهریور

افتتاح «کلینیک جامع مغز مرتضوی» در تهران

دکتر مرتضوی فوق تخصص جراحی قاعده جمجمه، عروق مغزی و ستون فقرات از آمریکا هستند که تا کنون با بیمارستان و مرکز پزشکی کالیفرنیای جنوبی در لس‌آنجلس همراهی داشته و هزاران مورد جراحی موفق در رزومه کاری بیست ساله خود دارند. عشق به فرهنگ و هنر و هموطنان ایرانی باعث شد که دکتر مرتضوی تصمیم به تاسیس «کلینیک جامع مغز مرتضوی» در ایران گرفته، تا با همراهی گروه پزشکی خود که همگی از متخصصان و فوق تخصص‌های این رشته هستند، به درمان و جراحی بیماران ایرانی یا افرادی که از کشورهای همسایه به عنوان توریست پزشکی به ایران سفر می‌کنند بپردازند . «کلینیک جامع مغز مرتضوی» از اسفند سال ۱۴۰۰ فعالیت خود را در تهران آغاز کرده است، و هم‌اکنون پاسخگوی مراجعانی از شهرهای مختلف ایران جهت درمان و جراحی‌های بیماری‌های پیشرفته مغز و اعصاب و ستون فقرات است. مراجعان می‌توانند جهت دریافت نوبت ویزیت، از طریق شماره 09918400084 در پیام‌رسان واتس‌اپ با بخش پذیرش آنلاین این کلینیک در ارتباط باشند.

دریافت نوبت